Стрічка

Стрічка "Тепер щось повільно змінюється" закриє Docudays UA-2019

Відео
Укрінформ
Цього року фільмом-закриттям Docudays UA стане стрічка “Тепер щось повільно змінюється” (Нідерланди).

Про це повідомляє прес-служба фестивалю.

“Це фільм-дослідження різноманітних форм саморозвитку, курсів особистісного зростання й підвищення ефективності. “Тепер щось повільно змінюється” – надзвичайно чітке візуальне відображення сучасної культури коучингу і тренінгів. Фільм особисто представить режисерка Менна Лаура Меєр”, - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, без головних героїв, інтерв’ю та закадрового голосу фільм стежить за сеансами терапії з тваринами, за класами щастя для учнів початкової школи, за тренінгами з управління тиском і агресією для міських поліцейських і за відеоблогеркою, яка намагається заспокоїти своїх знервованих глядачів ніжними спокійними звуками.

“Це ідеальний фільм-закриття. Після того, як переглянете всі 76 фільмів цьогорічної програми фестивалю, ви помітите, що ваша свідомість перепрошита. Ніби як після хірургічного втручання, хоч і повільно, але ставатиме краще. Цей фільм блискуче іронічний”, - коментує програмна директорка фестивалю Вікторія Лещенко.

За її словами, під час перегляду фільму ми стаємо свідками нового пришестя — коли місце персонального священика, лікаря, а тепер вже й психотерапевта віднині замінив персональний коуч, який навчить усього, що тільки спаде на думку.

Читайте також: На Docudays покажуть фільм про Балуха

Показ фільму-закриття відбудеться у кінотеатрі “Жовтень” 28 березня о 20:50; 30 березня о 13:50.

Трейлер фільму тут.

Церемонія закриття фестивалю відбудеться 28 березня о 20:00 в креативному просторі IZONE.

Як повідомляв Укрінформ, XVI Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA триває у Києві з 22-го до 30 березня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-