На пісенний фестиваль у Чернівцях приїдуть гості з Китаю, Австрії та Італії

На пісенний фестиваль у Чернівцях приїдуть гості з Китаю, Австрії та Італії

Укрінформ
На Х ювілейний міжнародний пісенний фестиваль "Хай пісня скликає друзів", який відбудеться у Чернівцях з 14 до 18 травня, приїдуть гості з Китаю, Австрії та Італії.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Тамара Марусик.

"Цього року наш університет організовує Х ювілейний міжнародний музичний фестиваль «Хай пісня скликає друзів». Уже визначилися з датою проведення - з 14 по 18 травня. Цей фестиваль організований у рамках проекту«СХІД+ЗАХІД=МИР». Прийом заявок триває до 1 квітня. Учасників конкурсної програми, а також членів журі очікують з різних країн світу. Наразі зголосилися представники з Китаю, Австрії та Італії. До слова, чимало буде учасників зі Східної України", - сказала проректор ЧНУ.

Музичний фестиваль проходитиме на різних музичних майданчиках Чернівців. Зокрема, будуть виступи в обласній філармонії, органному залі, Академічному палаці, Мармуровій залі, церкві Трьох Святителів. А також, як і минулого року, буде нічний концерт для студентської молоді Чернівців на території Резиденції.

Читайте також: У Харкові відбудеться міжнародний мультиформатний фестиваль класичної музики

"Цього року ми вирішили кожен концерт присвятити видатним буковинцям. Зокрема, концерт естрадного співу присвятили пам’яті Володимира Івасюка, якому в нинішньому році відзначили 70-річчя. Один з концертів – Юрію Федьковичу. А концерт хорового співу буде присвячено Андрію Кушніренку, народному артисту України, нашому викладачу, професору кафедри. Тобто, буде три такі іменні потужні концерти поза межами конкурсної програми", - розповіла Марусик.

Фестиваль був започаткований у Луганську. Однак у зв'язку з військовою агресією на сході України у 2014 році його довелося призупинити. Перерва тривала до минулого року, коли в Чернівцях організатори вирішили продовжити фестивальну традицію. І провели музичний захід, присвятивши його першому космонавту України Леоніду Каденюку.

Фото: kname.edu.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-