В Україні оновили склад Оскарівського комітету

В Україні оновили склад Оскарівського комітету

Укрінформ
Національна спілка кінематографістів України, Асоціація продюсерів України та Держагентство України з питань кіно затвердили новий склад Українського Оскарівського комітету.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Як зазначається, новий склад сформований з 16 осіб за підсумками голосування Громадської ради Комітету, кожен член якої мав право висунути п'ять кандидатур до складу Комітету з-поміж членів Громадської ради. Висування кандидатур тривало з 9 лютого по 3 березня 2019 року.

До складу Громадської ради увійшли 80 українських кінопрофесіоналів, 64 з них (80%) взяли участь у голосуванні. Згідно з регламентом роботи Українського Оскарівського комітету, голосування вважається таким, що відбулося, якщо участь в ньому взяло не менше 2/3 членів Громадської ради. 10 членів Громадської ради заздалегідь повідомили, що не висуватимуть свої кандидатури до складу Комітету, тому члени Громадської ради обиралися з 70 кандидатур.

Читайте також: Директор Європейської Кіноакадемії прибуде на вручення “Золотої Дзиґи”

Головою Українського Оскарівського комітету став Алік Шпилюк, який під час рейтингового голосування набрав найбільше голосів. Також 11 березня у приміщені Держкіно відбулося засідання Конкурсної комісії з обрання секретаря Комітету. Шляхом відкритого рейтингового голосування ним було обрано Ольгу Олещенко, яка обіймала цю посаду за попередньої каденції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-