На Закарпатті видали календар із зображеннями унікальних скарбів

На Закарпатті видали календар із зображеннями унікальних скарбів

Фото
Укрінформ
В Ужгороді вийшов друком календар із фотографіми унікальних золотих прикрас, зброї та елементів історичних скарбів.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, коштовності, що знайдені на території області, а тепер зберігаються в Закарпатському краєзнавчому музеї, вперше оприлюднили на сторінках календаря.

Співавтором проекту став фотокореспондент Укрінформу Сергій Гудак.

Настінний календар на 2019 рік “Коштовна історія” / Фото: Гудак Сергій, Укрінформ

“Настінний календар на 2019 рік “Коштовна історія” вийшов друком в Ужгороді щойно. На його сторінках показано унікальні експонати з фондів Закарпатського краєзнавчого музею ім. Тиводара Легоцького, які зберігаються в фондах. Більшість із них не експонувалася ніколи, наприклад, золоті прикраси зі скарбу XVI – XVII cт., знайденого у селі Паладь-Комарівці (Ужгородський район ) у 2017-му році: нашивка на жіночий головний убір та перстень,” – розповів Гудак.

Читайте також: У Франції вийшов календар з Петриківським розписом

За його словами, обрати експонати для календаря з багатої колекції музею було непросто. Відтак, сконцентрувалися на тому, що якнайкраще презентує історію Закарпаття. Серед опублікованих коштовностей – перстні, шпильки, зброя, монети.

Дизайн календаря виконав відомий ужгородський дизайнер Олег Олашин.

Незабаром на сторінці Закарпатського краєзнавчого музею у Facebook відбудеться розіграш кількох примірників календаря «Коштовна історія».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-