Визначили лауреатів Премії імені Лесі Українки за твори для дітей та юнацтва

Визначили лауреатів Премії імені Лесі Українки за твори для дітей та юнацтва

Укрінформ
Комітет з присудження Премії Кабінету міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва на своєму засіданні, що відбулося в Держкомтелерадіо, визначив лауреатів за 2018 рік.

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі Державного комітету телебачення і радіомовлення.

Як зазначається, у номінації “Літературні твори для дітей та юнацтва” з 43 висунутих на здобуття премії робіт перемогу здобув письменник Іван Андрусяк за книги для малят “Зайчикова книжечка” та “Третій сніг” (видавець – ТОВ “Фонтан Казок”).

У номінації “Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва” лауреатом премії став Михайло Александров за художнє оформлення книги Сергія Товстенка “Ремонт Летючих Чудес” (видавець - ТОВ “Видавництво “Глоуберрі Букс”). Всього за премію в цій номінації змагалося 13 робіт.

У номінації “Театральні вистави для дітей та юнацтва” перемогла вистава “Король Лев” Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені Панаса Саксаганського. Режисер-постановник - Артур Прокоп’єв. У цій номінації за премію змагалося 6 театральних колективів.

У номінації “Кінотвори для дітей та юнацтва” більшістю голосів Комітет проголосував за присудження премії анімаційному фільму Андрія Щербака “Причинна” (кінокомпанія “МаГіКа-фільм”).

З повним переліком висунутих на здобуття премії робіт можна ознайомитися на офіційному сайті Держкомтелерадіо.

Читайте також: Стали відомі лауреати премії імені Лесі Українки

Премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва заснована за пропозицією Держкомтелерадіо в 2004 році. Вона присуджується щороку у чотирьох номінаціях до дня народження Лесі Українки за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.

Організаційне забезпечення роботи Комітету з присудження премії здійснює Держкомтелерадіо. В установленому порядку він вносить пропозиції Комітету до Кабінету Міністрів України для прийняття рішення про присудження премій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-