Австралійці й американці допоможуть наповнити е-платформу підручників в Україні

Австралійці й американці допоможуть наповнити е-платформу підручників в Україні

Укрінформ
Україна працює над створенням Національної освітньої електронної платформи. Майже розроблено її оболонку, однак найбільші проблеми з наповненням платформи якісним контентом.

Про це розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час зустрічі з представниками американської компанії «Discovery education» у межах Світового освітнього форуму в Лондоні, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

«Ми зацікавлені в тому, щоб знайти хороші матеріали для нашої національної освітньої е-платформи, а ви маєте надзвичайний доступ до цікавого освітнього контенту. Однак проблема в тому, що ми не можемо витрачати державні гроші для купівлі ліцензії доступу для одного школяра на 1 рік, бо виходить, що ми витрачаємо велику кількість грошей, а через рік нічого не маємо. Ми хотіли б мати можливість купити матеріали, щоб наповнити власну платформу», – зазначила Лілія Гриневич.

Читайте також: МОН обіцяє інтернет сільським школам до кінця 2019 року

Представники «Discovery education» відповіли, що ще не працювали у такому форматі, але готові розглянути різні варіанти співпраці, а також готові до відкритих торгів. Сторони домовилися зустрітися у Києві для докладнішого обговорення можливих шляхів співпраці.

Фахівці проекту продемонстрували електронні підручники з інтерактивними ресурсами, архітектурою уроку для вчителя та можливістю для одночасного тестування учнів. У «Discovery education» доступні матеріали для занять з точних наук – курсу «Природничі науки» та «Математика».

Міністр також зустрілася з представниками «Britanica Digital Learning», які теж мають різні можливості для надання доступу до інтерактивного навчального контенту з усього спектру предметів.

Для покращення математичної грамотності школярів молодшого шкільного віку цікавими можуть бути ігрові форми вивчення математики, що пропонує австралійська компанія «MATIFIC». Наразі вона на безоплатній основі пілотує свої матеріали у 700 школах України. Сторони також домовились про зустріч у Києві для пошуку форматів співпраці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-