Фільм про франківських комунальників відзначили на кінофестивалі у Трієсті

Фільм про франківських комунальників відзначили на кінофестивалі у Трієсті

Укрінформ
Проект документального фільму «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» української режисерки Надії Парфан завоював три з чотирьох нагород в індустріальній секції «Last Stop Trieste» Міжнародного кінофестивалю в Трієсті.

Про це повідомляє Держкіно, за підтримки якої було створено стрічку.

“Це дуже дивно і абсолютно несподівано. Досі не розумію, чому нам дали всі ці призи, а не наприклад головний. Можливо тому, що наш фільм змусив повну залу міжнародних професіоналів по-справжньому сміятися. Жартома (чи серйозно?) один з членів журі казав, що у нас настільки скромний бюджет, що всі гроші мають іти нам. Паралельно отримали багато критичних зауважень і коментарів, які означають... Знову монтаж! Реальність, що ти робиш? Як мені нарешті закінчити цей фільм? Сподіваюся, це станеться скоріше ніж пізніше, і ви всі його зможете побачити”, – поділилась Надія Парфан у своєму Facebook.

Режисерка отримала отримала премії розміром 2500 євро та 1000 євро, а також грошовий приз на сервіси, необхідні для постпродукції фільму.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко, режисерка Надія Парфан і продюсер Ілля Гладштейн
Голова Держкіно Пилип Іллєнко, режисерка Надія Парфан і продюсер Ілля Гладштейн

Індустріальна секція «Last Stop Trieste» Міжнародного кінофестивалю в Трієсті відбулася цьогоріч вп’яте. У ній взяли участь п’ять фільмів режисерів з різних країн, які ще не мали міжнародної прем’єри.

Стрічка «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» розповідає будні івано-франківських комунальників, які під шквалом скарг змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди.

Проект фільму став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Сума державної фінансової підтримки становить 1,69 гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-