Вандали зламали стіну для фестивалю крижаних скульптур у Сумах

Вандали зламали стіну для фестивалю крижаних скульптур у Сумах

Укрінформ
У місті Суми невідомі пошкодили стіну з криги, яка призначалась для будівництва воріт «Містечка зимових розваг» у рамках фестивалю крижаних скульптур.

Про це під час наради в Сумській міськраді розповів куратор містечка зимових розваг Вадим Дубодєлов.

«У нас пройде фестиваль крижаних скульптур. Це буде міжнародний проект, до нас приїжджають скульптори з Києва, Харкова, Львова, Дніпра, а також майстер із Фінляндії. Сьогодні ми починаємо придумувати скульптури – так, як робили раніше. Але нам потрібна допомога з нічною охороною. Ми завезли близько 10 тонн льоду і за вихідні вже зрозуміли, що таке вандалізм», – зазначив Дубодєлов.

Також куратор проекту розповів: «Спочатку була думка - ніяких крижаних скульптур не буде! Але потім я подумав: невелика купка погано вихованих людей не зможуть завадити більшості адекватних людей. Фахівці зроблять заново ворота і ще привезуть льоду для учасників фестивалю».

Читайте також: На Сумщині реалізують краєзнавчий проект “Велика спадщина”

Він висловив переконання, що учасники фестивалю створять чудові скульптури, а місцеві комунальні підприємства допоможуть в організації свята.

Також Вадим Дубодєлов наголосив, що на місці проведення фестивалю повинні чергувати працівники поліції, аби убезпечити створені майстрами фігури від руйнування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-