Стартував прийом робіт на здобуття міжнародної премії  Франка

Стартував прийом робіт на здобуття міжнародної премії Франка

Укрінформ
Міжнародний фонд Івана Франка від сьогодні, з 15 січня, розпочав приймати наукові роботи на здобуття міжнародної премії ім. Івана Франка у 2019 році.

Про це повідомляє прес-служба фонду.

"Премія, як і в попередні роки, вручатиметься у двох номінаціях: за вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики та за вагомі здобутки (досягнення) у галузі соціально-гуманітарних наук. Комітет премії приймає наукові праці з 15 січня до 1 березня 2019 року. Подання на здобуття премії прийматимуть від академічних установ, вищих навчальних закладів України та країн світу, з якими Україна має дипломатичні відносини, а також від лауреатів премії попередніх років. На здобуття Премії приймаються лише наукові праці, які були опубліковані у 2016-2018 роках і які мають ISBN", - ідеться в повідомленні.

З умовами участі у конкурсі на здобуття премії можна ознайомитися тут.

Друковані екземпляри наукових праць слід надсилати на поштову адресу: 01034, м. Київ, вул. Володимирська, 48а, оф. 15; супровідні документи – на електронну адресу: frankoprize@ukr.net

Міжнародну премію імені Івана Франка присуджують щорічно. Лауреати отримують грошову винагороду (у 2016 і 2017 роках преміальний фонд становив 500 тис. грн, у 2018 році – 400 тис. грн) та золотий знак лауреата.

Урочиста церемонія нагородження лауреатів відбувається щороку 27 серпня – у День народження Івана Франка.

Міжнародну премію імені Івана Франка започаткував Міжнародний фонд Івана Франка в 2015 році. Премія є почесним визнанням наукових відкриттів, вагомих здобутків і значних заслуг науковців світу в галузі україністики та соціально-гуманітарних наук. Ініціатором створення фонду став онук Івана Франка – Роланд Франко.

Читайте також: Людина року-2019: Ада Роговцева отримає спецпремію "За високий стиль життя"

Лауреатами премії були: у 2016 році – Верховний Архієпископ-емерит Української Греко-Католицької церкви, кардинал Католицької церкви Любомир Гузар. У 2017 році у номінації “За вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики” лауреатом став професор Віденського університету, президент Міжнародної асоціації україністів Міхаель Мозер, а в номінації “За вагомі здобутки (досягнення) у галузі соціально-гуманітарних наук” нагороду здобув академік, почесний професор Львівського національного університету імені Івана Франка Олег Шаблій. У 2018 році у номінації “За вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики” лауреатом стала професор Українського католицького університету (Львів) та Українського вільного університету (Мюнхен) Ярослава Мельник, а у номінації “За вагомі досягнення у галузі соціально-гуманітарних наук” переміг Йоганнес Ремі – помічник професора Колумбійського університету (США).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-