В Івано-Франківську презентували енциклопедію ЗУНР

В Івано-Франківську презентували енциклопедію ЗУНР

Укрінформ
В Івано-Франківську під час фестивалю "Сторінками української книги" презентували І том книги "Західно-Українська Народна Республіка.1918–1923. Енциклопедія", до створення якої долучились сотні науковців.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської облдержадміністрації.

«В Івано-Франківську у фортечній галереї «Бастіон» розпочався фестиваль сучасної української книжкової продукції «Сторінками української книги». Професор прикарпатського університету ім. В. Стефаника Микола Кугутяк та директор видавництва «Манускрипт-Львів» Петро Мелень презентували масштабне наукове видання — І-й том книги «Західно-Українська Народна Республіка.1918–1923. Енциклопедія», до створення якого долучилися більше сотні науковців нашої держави. За словами професора Миколи Когутяка, це єдиний національний проект, присвячений сторіччю Української Революції, що фінансується державою», — повідомляє прес-служба ОДА.

За їхньою інформацією, видання містить відомості про державні органи, культуру і дипломатію, найвизначніші операції польсько-української війни 1918–1919 років, про політичну і військову еліту молодої держави, про військові частини Галицької армії – усе, що пов’язане з історією становлення ЗУНР. Примірники цієї енциклопедії передадуть бібліотекам області та України.

Ще п’ять книг із серії «Звитяжці» на фестивалі презентував директор видавництва «Лілея НВ» Василь Іваночко. Кожна з цих книг містить спогади видатних діячів ЗУНР.

Читайте також: В Івано-Франківську відкрився фестиваль "Сторінками української книги"

В Івано-Франківську розпочався дводенний фестиваль «Сторінками української книги», який присвячений Дню української писемності та мови і 100-річчю створення Західноукраїнської Народної Республіки. Участь у фестивалі беруть видавці Прикарпаття, Львівщини та Тернопільщини. Крім того, свої новинки представили книготорговельні підприємства, бібліотеки та прикарпатські виші.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-