Глузман розповів про “замкнуте коло” дитячої наркоманії

Глузман розповів про “замкнуте коло” дитячої наркоманії

933
Ukrinform
В Україні відсутня як така служба надання наркологічної допомоги дітям.

Про це заявив президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман у ході круглого столу “Оцінка лікування залежностей в українському контексті: розвиток, ефективність і можливості для участі/підтримки SAMHSA”, що проходив у Укрінформі.

“Відсутність в Україні дитячої наркології - це катастрофічна проблема. Цієї галузі в Україні просто немає, а підлітки є. Державі — все одно. Загалом у дитячій психіатрії — складна ситуація. Коли ж стосується залежностей, дитячі психіатри кажуть — ідіть до наркологів. А ті не мають права брати дитину на лікування. Яка ситуація з цим насправді ніхто не знає”, - сказав Глузман.

Він підкреслив, що Асоціація психіатрів не покине цю тему і лобіюватиме ці проблемні питання перед політиками, можновладцями.

Читайте також: Асоціація психіатрів хоче узаконити примусове лікування залежних

“Їхні діти не лікуються в Україні, не проходять тут реабілітацію. Вони живуть іншим життям, їхня Україна відрізняється від нашої. Але, коли я своїм зарубіжним колегам розповідаю про те, що у нас немає дитячої наркології, вони навіть не знають, що відповісти. Як і немає дитячої судово-психіатричної експертизи. Фахівці, які не знаються на дитячій психіатрії вирішують долі дітей, цілих сімей. Це - також катастрофа. Про неї не говорять і не пишуть в Україні”, - наголосив Глузман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-