Канадський мільярдер хоче відсудити в дітей та онуків п'ятсот мільйонів доларів

Канадський мільярдер хоче відсудити в дітей та онуків п'ятсот мільйонів доларів

Укрінформ
Один із найбагатших канадців Френк Стронач через суд вимагає від своїх дітей та онуків півмільярда доларів.

Як пише канадський суспільний мовник CBC News, позов подано до Верховного суду Онтаріо.

“Бізнес-магнат із Онтаріо позивається до своєї доньки, двох онуків та інших осіб через їх нібито погане управління родинними статками та фондами”, - йдеться у повідомленні.

Френк Стронач та його дружина заявили, що протягом двох минулих років робили “усе можливе” для вирішення суперечки, але мільярдер мусив звернутися до суду, вичерпавши інші варіанти. “Позов, який ще не був доведений у суді, вимагає погасити 500 млн дол. збитків”, - стверджує CBC News.

Водночас, Белінда Стронач, донька Френка Стронача, яка керує родинним бізнесом, відкидає усі обвинувачення. “Родинні бізнес-стосунки можуть бути складними. Ми з дітьми любимо мого батька. Однак його обвинувачення є неправдивими і ми офіційно реагуватимемо на його позов під час судового процесу”, - заявила вона.

Читайте також: Українці Канади закликають депутатів посилити санкції проти Росії

Статки родини Стронач оцінюють у 3,5 млрд дол, а сам Френк Стронач є 31-им у минулорічному рейтингу найбагатших канадців, складеному виданням “Canadian Business”. Його компанія “Magna International” є найбільшим постачальником автозапчастин у Північній Америці. Окрім цього, до холдингу входять також іподроми, ферми, ресторани, магазини та інший бізнес.

Фото: /www.cbc.ca

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-