На “Довгу ніч” у музеях Австрії побували 400 тисяч відвідувачів

На “Довгу ніч” у музеях Австрії побували 400 тисяч відвідувачів

Укрінформ
Близько 400 тисяч відвідувачів взяли участь у головній музейній події року  Австрії - “Довгій ночі музеїв” у ніч із 6 на 7 жовтня

Про це повідомляє ініціатор акції "Австрійська телерадіокомпанія" (ORF). 

"Із 18.00 до 1.00 було нараховано 395 974 відвідувачів та відвідувачок, більшість з них (202 119) було у Відні, далі йшла Штирія (38 625) та Зальцбург (34 704). "Довга ніч музеїв" проходила по всій країні, також культурні заходи пройшли у Словенії, Ліхтенштейні, Швейцарії та Німеччині", - йдеться у повідомленні.

Найбільш відвідуваним місцем стала галерея "Альбертіна" – знаменитий музей в історичній частині Відня, який володіє однієї з найбільших у світі збірок друкованої графіки ,а також  оригінальних картин. В "Альбертіні" постійно діють декілька експозицій, серед них  - "Від Моне до Пікассо". Протягом "Довгої ночі музеїв" "Альбертіну", яка до того ж є колишнім палацом династії Габсбургів, відвідали  майже 14,7 тис. осіб.

Як повідомляв Укрінформ, близько 700 музеїв та галерей відкрили у суботу ввечері свої двері для відвідувачів по всій території Австрії в рамках головної музейної події року  - "Довгої  ночі музеїв" (Lange Nacht der Museen). З 18.00 суботи до 1.00 неділі усі охочі мали змогу за єдиним квитком відвідати будь-які музеї Відня та всієї країни. 

Цьогоріч ініційована ORF "Довга ніч музеїв" проходила вже удев'ятнадцяте. Єдиний квиток на всі музеї коштував 15 євро.  Для школярів, студентів, пенсіонерів, інвалідів діяв пільговий квиток за 12 євро. Дітям до 12 років  - вхід безкоштовний. Крім того,ув багатьох музеях для дітей організовані спеціальні дитячі програми та сюрпризи.

Читайте також: Близько 700 музеїв Австрії працюють у Довгу ніч музеїв

У центрі столиць кожної федеральної землі розташовувалися точки збору "Treffpunkt Museum", де, зокрема, можна було придбати квиток та отримати буклети, звідти починалися і більшість пішохідних та автобусних маршрутів. У Відні квиток в рамках "Довгої ночі музеїв" також діяв як квиток на проїзд у громадському транспорті та спеціальних автобусах-шатлах, які  для зручності відвідувачів курсували протягом ночі між різними музеями.

Загалом із 2000 року, коли вперше провели "Довгу ніч музеїв" в Австрії, участь в акції взяли близько 6,5 млн осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-