На Вінниччині відкрився обласний фестиваль вокально-хорового мистецтва

На Вінниччині відкрився обласний фестиваль вокально-хорового мистецтва

Укрінформ
На Вінниччині у п’ятницю, 5 жовтня, в селищі Піщанка розпочався VII Обласний фестиваль хорового мистецтва пам’яті видатного хормейстера Павла Муравського.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила провідний методист вокально-хорового мистецтва Вінницького обласного центру народної творчості Ніна Джус.

«Ми на обласному рівні проводимо цей фестиваль вже сьомий рік поспіль. Він присвячений пам’яті нашого уславленого земляка - видатного українського хорового диригента  і педагога Павла Муравського.  Цього року він проходить на базі Будинку культури в Піщанці. Участь у ньому беруть найкращі професійні та народні аматорські хорові колективи, які сповідують життєве і мистецьке кредо Павла Івановича «Чистота співу – це чистота життя», - повідомила Джус.

Читайте також: У Миколаєві відбудеться фестиваль сучасного мистецтва Mykolaiv Art Week

За її словами, у фестивалі беруть шість колективів, які представлять великі програми по 5-6 творів. Це плановий репертуар високого виконавського рівня.

Павло Іванович Муравський - видатний український хоровий диригент і педагог, народний артист України, лауреат Шевченківської премії, професор Національної музичної академії імені П. І. Чайковського, почесний академік Національної Академії мистецтв України, Герой України.

Фото Wikiwand

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-