PinchukArtCentre оголосив шорт-лист Премії Future Generation Art Prize

PinchukArtCentre оголосив шорт-лист Премії Future Generation Art Prize

Укрінформ
PinchukArtCentre оголосив імена 21 номінанта на Премію Future Generation Art Prize 2019. У шорт-лист увійшли художники та художні групи з усіх континентів, відібрані з-понад 5800 заявок, що надійшли зі 158 країн світу.

Про це повідомляє прес-служба артцентру.

До шорт-листа художників увійшли: Алія Фарід (33 - Кувейт), Моніра Аль Кадірі (35 - Сенегал), Йю Аракі (33 - Японія), Коракріт Арунанондчаі (31 - Таїланд), Медісон Байкрофт (31 - Австралія), Каспер Босманс (28 - Бельгія), Габріель Голайат (34 - ПАР), Родріго Ернандес (34 - Мексика), Анна Звягінцева (32 - Україна), Елі Лундгаард (28 - Швеція), Таус Махачева (35 - Росія), Тойін Оджі Одутола (33 - Нігерія), Сондра Перрі (31 - США), Гала Поррас-Кім (33 - Колумбія), Емілія Скарнуліте (31 - Литва), Якоб Стеенсен (31 - Данія), Деніел Тернер (35 - США), Лаура Уертас Міллан (35 - Колумбія), Маргеріт Юмо (31 - Франція).

Крім того, групи художників: Базель Аббас і Руанн Абу-Раме; Cooking Sections.

Анна Звягінцева увійшла до числа номінантів як володарка головної Премії PinchukArtCentre 2017 - загальнонаціонального конкурсу в галузі сучасного мистецтва для молодих українських художників віком до 35 років.

Володар головної премії отримує $ 100 000, з них $ 60 000 як грошову винагороду та $40 000 як інвестицію в його художню практику. Присуджуються також спеціальні премії на загальну суму $ 20 000, яка може бути розділена на розсуд журі між кількома художниками – до 5 осіб – для підтримки проектів, що розвивають їх художню практику.

Читайте також: Виставка української художниці увійшла в топ-11 культурних подій Нью-Йорка

Премія Future Generation Art Prize, створена Фондом Віктора Пінчука у 2009 році й відзначає у 2019-му десятиріччя. Future Generation Art Prize - міжнародна премія в галузі сучасного мистецтва, що присуджується щодва роки й відкрита для участі художників віком до 35 років, які працюють із будь-якими медіа в будь-якій країні світу. Художники-номінанти створять нові роботи, які виставлятимуться у PinchukArtCentre у Києві та в рамках 58-ї Міжнародної виставки мистецтв у Венеції – La Biennale di Venezia.

Серед номінантів журі визначить володарів головної премії та спеціальних премій протягом дії виставки Future Generation Art Prize у PinchukArtCentre у Києві (лютий - 14 квітня 2019 р.). Премії будуть вручені під час церемонії нагородження у березні 2019 року.

Фото: PinchukArtCentre

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-