22 вересня: народний календар і астровісник

22 вересня: народний календар і астровісник

Укрінформ
Сьогодні Якима і Анни; скільки днів залишилось до кінця року та як втримати стабільний курс душевної рівноваги. 

Радіти чи ні – вирішувати кожному з нас окремо, але до кінця року залишається рівно 100 днів! Зовсім скоро Жовтий Земляний Собака передасть повноваження Жовтій Земляній Свині. Те, що Свиня Земляна – означає, що в наступному році в небі ніхто не літатиме, всі ходитимуть виключно по землі й дивитимуться теж переважно в землю, шукаючи там якщо й не манни небесної, то жолудів з дуба, або й того, що хазяїн у ночви виллє. Звісно, без багна не обійдеться, самі розумієте – рік такий… Можливо, комусь бракуватиме романтики, але прагматики, а також циніки всіх мастей почуватимуться просто пречудово. До речі,  останніх принаймні нічим не можна розчарувати.

А Церква, наступного дня після Різдва Богородиці, вшановує праведних Іоакима та Анну – батьків Пресвятої Діви Марії. Цим святим молилися про народження малюка (особливо дівчинки) бездітні пари. Господині пекли пироги, ввечері влаштовували душевні жіночі посиденьки. У давнину цього дня закінчувалося і свято Свічки, яке тривало цілий тиждень – з 14 (тобто 1-го) вересня. Вважалося, що десь у цей період починається перша порція затяжних осінніх дощів.

З іменинами вітайте Якима, Анну, Микиту, Харитона, Григорія.

Сьогодні 13-14 місячні дні. Входимо в зону близької місячної повні в Овні. Час динамічної активності, граничної ясності, напору, наполегливості, затятості. Можливі довгострокові проекти, які можуть істотно вплинути на статус і кар’єру. За несприятливих умов можемо потрапити в досить обтяжливі обставини, взявши на себе надмір зобов’язань. Енергетика доби не стійка, тож наш стан теж зазнаватиме коливань. Думатиметься важкувато, комунікаційна складова теж знизиться, важливі деталі випадатимуть з поля зору. Скористаймося цим днем для повноцінного відпочинку. Діапазон вибору досить широкий: природа, мистецтво, спілкування з друзями.   

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1942, – +1,1, а найтеплішим у 1924 – +27, 4.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-