ВООЗ назвала найбільш “питущий

ВООЗ назвала найбільш “питущий" континент

Укрінформ
Європейський континент посідає перше місце у світі за обсягами споживання алкоголю.

Про це повідомляє Всесвітня організацій охорони здоров'я, посилаючись на результати проведеного дослідження.

"У дослідженні, використовуючи дані з 16 країн світу, проаналізовано фінансову ефективність стратегій з контролю за споживанням алкоголю. Мета дослідження - визначити найбільш ефективні заходи для зменшення шкоди від споживання алкоголю та поліпшення здоров'я населення. У дослідженні продемонстровано: достатньо підвищити акцизи на 50 відсотків, і шкоду від алкоголю можна буде суттєво зменшити", - зазначили у ВООЗ.

Експерти заявляють, що понад 5 відсотків смертей по всьому світу і понад 4 відсотків захворювань є прямим наслідком зловживання алкоголем.

"Європейський континент посідає перше місце у світі за рівнем споживання алкоголю. Імовірність смерті, пов'язаної із впливом алкоголю, у 7 разів є вищою для жителів східної частини Європи, аніж її середземноморської частини. Алкоголь є особливо небезпечним для молодих жінок. Завдяки заходам, що вживаються урядами, споживання алкоголю у цьому регіоні знижується щороку на 2 відсотки", - зазначили експерти.

Читайте також: Супрун розповіла, що таке стрес та як йому протидіяти

У ВООЗ стурбовані недостатньою поінформованістю населення щодо шкоди алкоголю для здоров'я, а лобіювання з боку виробників алкогольних напоїв стає перешкодою для підвищення акцизів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-