Фестиваль Параджанова у Львові: музика, перформанси та кіно просто неба

Фестиваль Параджанова у Львові: музика, перформанси та кіно просто неба

Укрінформ
"Фестиваль Параджанова: місце правди"  відбудеться у Львові 19-24 серпня. 

Імпрезу наповнять перегляди кінофільмів, театральні вистави, візуальні проекти, музичні виступи, літературні зустрічі, дискусії, майстер-класи для дорослих і дітей та святковий концерт., повідомила кореспондентові Укрінформу речниця міськради Христина Процак.

“Традиційною локацією фестивалю є відокремлений індустріальний і водночас історичний район Львова - Левандівка, де розташована вулиця Сергія Параджанова. Тут протягом шести фестивальних днів у культурно-мистецькому центрі «Супутник» триватиме виставка, присвячена Параджанову... На фестивалі буде багато зустрічей, лекцій та дискусій з кінознавцями, істориками, запрошено кінорежисера Романа Балаяна, сценариста та кінокритика Сергія Тримбача, мистецтвознавицю Діану Клочко, академіка Сидора Кіраля”,- зазначила Процак.

За її словами, кінопрограма просто неба у Левандівському парку, окрім фільмів самого  Параджанова та творів про нього, включатиме шедеври українського кіно. Також на фестивалі відбудеться презентація фільму «Серце матері» В’ячеслава Бігуна.

Літературні читання, майстер-класи, дискусії, вільний мікрофон, перформанс за участю Влодка Кауфмана та інші події чекатимуть гостей фестивалю у спеціальній програмі «Буква правди» від офісу «Львів— місто літератури ЮНЕСКО».

Також для гостей підготували театральні імпрези, серед яких покази театру тіней, «живі колажі», майстер-класи та «Вечір театру».

Упродовж фестивалю на Левандівці будуть виступати музичні колективи, які грають у різних стилях. На завершення планується великий концерт до Дня Незалежності України.

Новим напрямком сучасної культури, представленим на третьому "Фестивалі Параджанова" на Левандівці, стане електронна музика. Група Poison Clan презентуватиме на фестивалі майстер-класи, dj-сети та долучиться до святкового концерту.

Читайте також: Дні українського кіно 29 серпня стартують у Торонто

У небо знову підніматиметься повітряна куля від Галицького товариства повітроплавців, адже територія Левандівського парку на початку ХХ століття слугувала першим Галицьким летовищем.

Окрім того, на фестивалі буде вдосталь майстер-класів для дорослих та дітей. Тут можна буде навчитись, зокрема, колажу, аргентинському танго, стоп-моушен, співу. 

Вхід на всі заходи - безкоштовний.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-