Руслана пропонує перевести Чорнобиль і Донбас на

Руслана пропонує перевести Чорнобиль і Донбас на "зелену" енергію

Ексклюзив
Укрінформ
Українська співачка Руслана, яка також є активістом із просування переходу на «зелені» джерела енергії, переконана, що Донбас і Чорнобиль мають стати першими в Україні у переході на чисту енергію.

Про це Руслана розповіла в ексклюзивному коментарі Укрінформу.

«Регіон Донбасу в програмі стратегії переходу на чисті джерела енергії є унікальним, напевно, для всієї планети. Адже війна на Донбасі йде в тому числі й за старі традиційні джерела енергії, які самі по собі призводять до забруднення, отруєння довколишнього середовища, життя людей. Так само унікальним є Чорнобиль, де планується реалізувати проект «Сонце Чорнобиля» - встановити поля сонячних батарей у зоні, де була енергетична катастрофа, перетворивши її на джерело чистої енергії», - сказала співачка.

Нині співачка тісно співпрацює у рамках екологічних проектів із колишнім депутатом Бундестагу від Партії зелених, речником з енергетичних питань Хансом Йозефом Фелем, який першим запропонував у Німеччині прийняти закон про відновлювальні джерела енергії, розробив «зелений тариф».

«Співпраця з Хансом Йозефом Фелем дуже важлива. Це співпраця двох людей, які витратили дуже багато свого часу, ресурсів, доклали багато зусиль, переконуючи людей переходити на чисті джерела енергії», - сказала Руслана.

За її словами, головною метою спільних із Хансом Йозефом Фелем проектів, презентованих також на нещодавньому форумі у Львові, буде стимулювати Україну та світ в цілому переходити на чисту енергію, зокрема інформувати населення щодо переваг такого переходу, використовуючи для цього різноманітні майданчики – від проведення форумів та конференцій до світових турне.

Читайте також: Руслана готує “енергетичне” шоу для всього світу

«Ми хочемо дати людям чисту енергію, дати їм доступ до технологій, хочемо дати доступ до можливостей виробляти енергію самим. І це не просто демонополізація енергії, це не просто подолання корупційних схем, це не лише уникнення кризових ситуацій. Це дуже важливі для людей речі: покращення їхнього добробуту та рівня життя. Це їхня енергетична незалежність», - наголосила співачка.

Як відомо, українська співачка Руслана у співпраці з вітчизняними та міжнародними партнерами готує «енергетично незалежне» шоу, покликане залучити глядачів до процесу виробництва чистої енергії під час шоу та переконати використовувати «зелену» енергію у повсякденному житті. Це шоу планують презентувати в Україні та усьому світі, зокрема, в Південній Кореї та Японії.

Фото: Руслана, Фейсбук

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-