Дев'ять медалей: українські школярі показали клас на міжнародних олімпіадах

Дев'ять медалей: українські школярі показали клас на міжнародних олімпіадах

Фото
Укрінформ
Українські школярі здобули 4 медалі на міжнародній олімпіаді з хімії та 5 медалей - на олімпіаді з фізики.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"1 золоту, 6 срібних та 2 бронзові медалі вибороли українські школярі на міжнародних олімпіадах з хімії та фізики. На змаганнях Україну представляли 9 учасників – усі вони отримали нагороди", - йдеться у повідомленні.

Міжнародна олімпіада з хімії проходила 19-29 липня 2018 року в Чехії та Словаччині. До змагань долучилися понад 300 знавців хімії з 76 країн. Українські одинадцятикласники здобули 4 медалі: Кирило Данилейко (Кременчуцький НВК№ 4) - «золото»; Ольга Ващенко (Харківська гімназія № 47), Дмитро Царенко (Харківський фізико-математичний ліцей № 27), Артем Янчак (Львівський фізико-математичний ліцей) – «срібло».

На Міжнародній олімпіаді з фізики, яка відбулася в столиці Португалії – м. Лісабоні, змагалися близько 400 учасників з 90 країн. За результатами олімпіади українські школярі отримали 5 медалей. Так, Сергій Кригін та Іван Рідкокаша, учні Харківського фізико-математичного ліцею № 27, та Олександр Сулима з Рішельєвського ліцею м. Одеси здобули «срібло». А випускники Львівського фізико-математичного ліцею Олег Кузик та Назарій Фортуна вибороли «бронзу».

Олімпіади проходили у два тури – теоретичний і практичний. Під час першого учасники вирішували задачі, а під час другого виконували лабораторну роботу. За підсумками обох турів журі визначає результат кожного учасника в індивідуальному заліку.

Читайте також: Українські школяри здобули "срібло" та "бронзу" на олімпіаді з біології в Ірані

Раніше наші школярі посіли 4 місце на Міжнародній олімпіаді з математики та вибороли «срібло» та «бронзу» на олімпіаді з біології.

Фото: mon.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-