"Доброго ранку, Україно!" суд дозволив не транслювати

"Доброго ранку, Україно!" суд дозволив не транслювати

1525
Ukrinform
Ухвалою від 12 липня 2018 року Святошинський районний суд міста Києва задовольнив клопотання відповідача у справі ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (ПАТ "НСТУ") про скасування заходів забезпечення позову.

Про це повідомляє прес-служба суду.

"Таким чином, після набрання сьогоднішньою ухвалою суду законної сили буде знято заборону на припинення трансляції програми "Доброго ранку, Україно!", що виходить в ефірі каналу "UA: Перший" щодня з 6:30 до 9:30", - ідеться в повідомленні.

Як зазначається у відповідній ухвалі судді Олександра Журибеди, "на час постановлення ухвали про забезпечення позову від 27.06.2018 року суду не було відомо про наявність у провадженні Господарського суду м. Києва справи між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав".

У прес-службі нагадали, що раніше, 27 червня, суд своєю ухвалою задовольнив заяву позивача ТОВ "ЕРА МЕДІА" про забезпечення позову шляхом заборони припинення трансляції вказаної програми.

Читайте також: "Добрий ранок" у країни буде примусово – заява НСТУ

Вказана справа перебуває у провадженні судді Святошинського районного суду міста Києва Олександра Журибеди, починаючи з 23.06.2018 р., коли ТОВ "ЕРА МЕДІА" звернулося до суду з позовом до Злати Скачко та ПАТ "НСТУ" про зобов’язання виконувати договір та визнання продовженим договору, на підставі якого виробляється і транслюється програма "Доброго ранку, Україно!", що виходить в ефірі каналу "UA: Перший" щодня з 6:30 до 9:30.

Також у суді повідомили, що провадження у справі буде зупинено, а саму справу буде направлено до Апеляційного суду міста Києва, оскільки ухвалу від 4 липня про відкриття провадження було оскаржено представником відповідача З.Скачко з підстав порушення правил підсудності.

Ухвала суду від 12 липня про скасування заходів забезпечення позову може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва протягом 15 днів з дня її проголошення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-