РЄ радить урядам захищати немовлят від впливу цифрового середовища

РЄ радить урядам захищати немовлят від впливу цифрового середовища

1091
Ukrinform
Рада Європи в нових рекомендаціях радить державам-членам забезпечити безкоштовний публічний доступ до цифрових пристроїв з дитячим контентом, водночас необхідно захистити немовлят від передчасного впливу цифрового середовища.

Про це повідомила прес-служба РЄ.

«Держави повинні забезпечити адекватний, приступний та безпечний доступ до пристроїв, підключення до контенту, спеціально призначеного для дітей; у спеціальних публічних місцях. Такий доступ повинен надаватися безкоштовно. Проте слід вжити спеціальних заходів, щоб захистити немовлят від передчасного впливу цифрового середовища», - йдеться в документі, прийнятому 4 липня Комітетом міністрів Ради Європи.

Читайте також: Прифронтові школи на Луганщині отримали нові підручники

Окрім того, РЄ радить урядам країн-членів переглянути законодавство, політику та практику, щоб гарантувати, що вони забезпечують дотримання повного спектру прав дитини.

«Необхідно посилити заходи з підвищення цифрової грамотності, в тому числі критичне розуміння дітьми цифрового середовища та використання освітніх ресурсів. З огляду на швидкість виникнення нових технологій, пропонуємо вжити заходів щодо подолання ризиків для дітей у цифровому середовищі», - наголосили в РЄ.

На переконання організації, держави повинні вживати заходів для захисту права дітей на участь в іграх, мирних зібраннях та асоціаціях, а також сприяти участі, залученості до цифрового світу, стійкого його сприйняття, як в режимі онлайн, так і в автономному режимі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-