Кабмін врятує спадкоємця "Київнаукфільму" від банкрутства

Кабмін врятує спадкоємця "Київнаукфільму" від банкрутства

1095
Ukrinform
Уряд забезпечить відновлення платоспроможності та повноцінної діяльності державного підприємства "Національна кінематека України", погасивши кредиторську заборгованість, яка обліковується за підприємством.

Відповідне розпорядження схвалено на засіданні Кабінету міністрів України 4 липня, повідомляє Урядовий портал.

"Нормативно-правовий акт розроблено Міністерством культури України з метою запобігання банкрутства державного підприємства "Національна кінематека України", що перебуває у процедурі банкрутства та стадії санації, створення умов для ефективної діяльності цього підприємства та збереження у державній власності нерухомого майна національного закладу культури", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Кабмін дав іще півмільярда на українське кіно

Зазначається, що кінематека є спадкоємцем "Київнаукфільму" - кіностудії зі світовим іменем, найбільшої в Європі спеціалізованої студії неігрового кіно. На кіностудії щороку вироблялося понад 400 науково-популярних, художньо-мультиплікаційних, навчальних та рекламних фільмів. Національну кінематеку України зареєстровано у міжнародному довіднику компаній з найвищим престижем Golden Book (Лондон, 1994). Кадротека підприємства є унікальним зібранням кіноматеріалів, цінність яких з часом тільки зростає.

Читайте також: "Козаки. Навколо світу": зняли нові серії мультфільму

Підприємство має повну технічну базу для технології кіновиробництва. Згідно зі звітністю Кінематеки, сума її фактичної заборгованості має тенденцію до зменшення, та за умови її погашення підприємство спроможне самостійно відновити свою комерційну діяльність й одержувати від неї прибуток.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-