Гройсман анонсував українсько-німецький фільм у Карлових Варах

Гройсман анонсував українсько-німецький фільм у Карлових Варах

Укрінформ
У Карлових Варах на міжнародному кінофестивалі презентують новий українсько-німецький фільм "Вулкан", знятий за підтримки українського уряду.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман 

"Сьогодні у Карлових Варах розпочався один з найбільш престижних кінофестивалів у Центральній та Східній Європі. Саме там презентують новий українсько-німецький фільм "Вулкан", знятий за підтримки нашого уряду", - зазначив Гройсман.

Він додав, що сюжет фільму  незвичний і життєвий водночас. "Головний герой - перекладач ОБСЄ, що вирушає на кордон з Кримом. Саме тут - серед безмежного південного степу - його чекає низка дивних збігів", - додав Прем'єр.

У конкурсній програмі "Вулкан" побореться з 11 стрічками з європейських країн. "Вболіваємо за співвітчизників та дивимося свіжий трейлер нової кінороботи", - закликав Гройсман і додав, що зараз також проходить Мюнхенський кінофестиваль, в програму якого теж увійшов фільм “Вулкан” та стрічка “Донбас” Сергія Лозниці.

Як повідомляв Укрінформ, у Карлових Варах у п'ятницю відкривається кінофестиваль, на якому покажуть три українських фільми. Журі та глядачам будуть представлені нові, 2018 року, картини "Донбас" Сергія Лозниці (програма "Інший погляд") і "Вулкан" Романа Бондарчука (програма "На схід від заходу"), а також фільм 2014 року "Плем'я" Мирослава Слабошпицького ("Люди по сусідству").

Читайте також: У Карлових Варах відкривається кінофестиваль - покажуть і три українські фільми

Кінофестиваль відбудеться у курортному місті західної Чехії з 29 червня по 7 липня 2018 року. Відкриється він фільмом "Любовні пригоди блондинки" (1965 р.) у пам'ять про режисера Мілоша Формана. Весь фестиваль присвячений цьому знаменитому чеському майстру кіно, який пішов з життя 13 квітня 2018 року.

Премію за внесок у кінематограф буде вручено автору фільму "Людина дощу" Баррі Левінсону та чеському акторові Яромиру Ганзлику.

Цього року до програми включені 180 повнометражних художніх та документальних фільмів, які були відібрані з 1800 конкурсних заявок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-