SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Алеї парку в Чернівцях розписали рядками Франка та Шевченка - 07.06.2018 20:13 — Новини Укрінформ
Алеї парку в Чернівцях розписали рядками Франка та Шевченка

Алеї парку в Чернівцях розписали рядками Франка та Шевченка

Фото
1261
Ukrinform
У Чернівцях у Центральному парку культури і відпочинку студенти розписали білою фарбою асфальтові алеї віршами відомих українських поетів.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні у нас продовжився творчий проект «Паркові алеї у віршах», який стартував ще у вересні минулого рокуТоді учні та студенти художніх навчальних закладів міста розписали алеї у парку творами відомих українських поетів – Тараса Шевченка, Івана Франка, Ліни Костенко, Сидора Воробкевича, Віталія Колодія та Володимира Самійленка. Зараз ми відновлюємо ті вірші, фарба на яких уже потроху почала затиратись. Та додаємо поезію двох сучасних письменників – Христі Венгринюк та Людмили Гатрич”, – розповідає директор парку Юрій Венгринюк.

Читайте також: На Книжковому арсеналі обрали найкрасивіші видання року

Вже у вересні, впевнені організатори, акція продовжиться і буде нова порція поезії на асфальті.

Таким чином організатори акції хочуть привабити побільше туристів та залучити людей поєднувати відпочинок у парку із культурним проведенням часу.

У Чернівцях алеї парку розписали рядками Франка та Шевченка / Фото: Віталій Олійник. Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-