У Трускавці почався Фестиваль польської культури

У Трускавці почався Фестиваль польської культури

Фото
Укрінформ
У курортному Трускавці Львівської області розпочався другий Фестиваль польської культури, який триватиме до 27 травня.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Так, у п'ятницю на центральній сцені міста виступами творчих колективів з різних регіонів Польщі відбулося  урочисте відкриття Фестивалю польської культури. Під оплески численних жителів і гостей міста виступили Kaшубський регіональний гурт пісні і танцю "Сєраковіце" (повіт Картуський), фольклорний гурт "Бальбіни" (гміна Поліце) та гурт пісні і танцю "Повіслє" (місто Квідзин).

Далі,  26 та 27 травня, в рамках фестивалю до названих творчих  колективів  приєднаються гурт танцю "Од Нова" (місто Сульмєжице), гурт "То і ово на Людово" (гміна Хрубєшув) та  гурт "КАНТО" (місто Старогард Гданський).  Виступи пройдуть як на центральній сцені міста-курорту, так і на сцені біля центрального бювету. Програма фестивалю польської культури передбачає широку презентацію культури польських регіонів.

Читайте також: Лицарські поєдинки та середньовічні танці: на Закарпатті стартував "Срібний Татош"

Впродовж трьох днів захід буде супроводжуватися презентацією  традиційних страв Підкарпатської та Кашубської кухні. Також пройде презентація польського ремесла "Сяноплоти".

У Трускавці почався Фестиваль польської культури / Фото: Олена Колгушева, Укрінформ

Крім того, в суботу пройде польсько-український волейбольний турнір серед дівчат.

Також в рамках другого Фестивалю польської культури в Трускавці буде проведений перший Форум польсько-українського партнерства. Захід організований за ініціативи Конвенції про місцеве самоврядування співпраці Польща-Україна та Трускавецької міської ради.

Фото: Олена Колгушева, Укрінформ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-