Фешн-шоу, мода і концерти: у Києві пройде фестиваль до 70-річчя Ізраїлю

Фешн-шоу, мода і концерти: у Києві пройде фестиваль до 70-річчя Ізраїлю

1006
Ukrinform
Протягом тижня - з 6 по 13 травня - у Києві проходитиме фестиваль культури, присвячений 70-річчю Ізраїлю, в рамках якого відбудеться художня виставка, фешн-шоу, лекції та концерти.

Про це заявив на прес-конференції у понеділок, 7 травня, почесний президент Київської міської єврейської громади Анатолій Шенгайт, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми живемо в Україні і бажаємо їй шалому, тобто миру, а цей фестиваль спрямований на те, щоб люди могли порозумітися на такому гарному базисі як культура. Ми хочемо, щоб якомога більше людей ознайомилися зі здобутками культури українського та єврейського народів і пересвідчилися, що вони дуже близькі", - сказав Шенгайт.

Як поінформувала засновник бренду "JAMH" Jewish Art Modern Hub Іванна Єдгарова, перший фестивальний захід - художня виставка - відкрився 6 травня в музеї Івана Кавалерідзе на Андріївському узвозі. На виставці представлено близько 100 робіт відомих художників України та Ізраїлю, гобелени, авторські ляльки та ексклюзивні прикраси. Побачити унікальні експонати, надані митцями з різних міст, можна буде до 11 травня.

13 травня у ресторані "Ноябрь" на Подолі пройде День єврейської краси, в рамках якого відбудеться показ мод популярних єврейських дизайнерів, благодійний аукціон предметів мистецтва та концертна програма.

Єдгарова повідомила, що у показі візьмуть участь дизайнери Яна Козловська, Голда Виноградська, Макар Ліберман, Ірина Підлипська, модний дім "Штапель" та інші творці моди, які поєднують в одязі єврейський стиль та українські традиції.

Читайте також: У столиці влаштують фестиваль клезмерської музики

Окрім того, в рамках фестивалю 9 травня відбудеться творчий вечір Олени Касавіної, присвячений єврейській анімації, а також лекції, майстер-класи та екскурсія єврейським Подолом.

Як повідомляв Укрінформ, з нагоди 70-річчя Ізраїлю в  Києві на Контрактовій площі 12-13 травня відбудеться Міжнародний фестиваль сучасної клезмерської музики "Kyiv Klezmer Fest", учасниками якого стануть клезмерські музиканти з різних країн світу.

14 травня 1948 року було офіційно проголошено про створення держави Ізраїль.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>