Шевченко та водевіль за Пчілкою: в Ужгороді стартував театральний фестиваль

Шевченко та водевіль за Пчілкою: в Ужгороді стартував театральний фестиваль

Фото
Укрінформ
В Ужгороді водевілем-модерном «Пристрасті дому пана Г. - П.» Київського академічного театру «Колесо» за п'єсою Олени Пчілки розпочався ІІ фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури». 

Про це повідомляє прес-служба Ужгородської міськради. 

«ІІ фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури» стартував в Ужгороді водевіль-модерном «Пристрасті дому пана Г. – П.» Київського академічного театру «Колесо» за п’єсою Олени Пчілки. Стартували вистави на малій сцені Закарпатського обласного драмтеатру в Ужгороді, загалом планують показати 8 вистав», - йдеться у повідомленні.

Сьогодні о 18.30 на малій сцені Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Лесі Українки покаже виставу «Стіна» за п’єсою Юрія Щербака. Це монодрама про  стосунки Тараса Шевченка та княжни Варвари Рєпніної. 

У середу, 25 квітня, Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки покаже ліричну історію «Гей, ти – привіт!» за п’єсою Геннадія Мамліна. Це розповідь про перше кохання, дорослішання і пізнання світу. Цю ж виставу кияни повторять у четвер, 26 квітня, о 13.00 у ляльковому театрі.

Також 26 квітня Львівський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ю.Дрогобича покаже драму "Маргарита й Абульфаз" за романом нобелівського лауреата Світлани Алексієвич.

У п’ятницю, 27 квітня, Київський академічний молодий театр – виставу "Фрекен Жулі" за твором Августа Стріндберга.

У суботу, 2 квітня, Національний академічний український драматичний театр ім. М.Заньковецької – біографічну виставу про Івана Франка "Картка любові" за твором Романа Горака.

Читайте також: Діти з АТО їдуть у всеукраїнський тур з унікальною виставою

У неділю, 29 квітня, Національний академічний драматичний театр ім. І.Франка з Києва покаже виставу "Увертюра. До побачення" за оповіданням Івана Франка "Сойчине крило".

Завершиться фестиваль у понеділок, 30 квітня, виставою – трагікомічним абсурдом акторів Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру "Краще залишайся мертвим" за п'єсою Карла Ветлінгера.

Театральний фестиваль «Під цвітом сакури» започаткували в Ужгороді минулого року. Цього року гостям вручатимуть керамічний символ цьогорічного театрального марафону – квітучу сакуру у виконанні художника Олександра Сопільняка.

Театральний фестиваль "Цвіт сакури" в Ужгороді

Фото: Ужгородська міськрада, Фейсбук

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-