Про невідомі факти з життя Бажана написали книгу

Про невідомі факти з життя Бажана написали книгу

1052
Ukrinform
Українська письменниця та літературознавець Віра Агеєва презентує у Києві свою нову книгу «Візерунок на камені. Микола Бажан: життєпис (не)радянського поета». 

У книзі розповідається про таємні сторони життя поета і розкриваються його тексти з "подвійним дном", повідомили Укрінформу у «Видавництві Старого Лева».

Як уточнили видавці, зустріч з автором відбудеться у п'ятницю, 30 березня, у книгарні «Є». 

Серед цікавих фактів, про які розповість авторка, буде про те: як прадід Бажана зустрічався з Папою Римським, чому Микола Бажан бував у кабінеті Сталіна; чому Хрущов довірив доповідь на партконференції синові петлюрівського офіцера Платона Бажана; чому метр Хвильовий став на коліна перед дебютантом Бажаном.

Читайте також: Видавець розповіла, чому не виходять нові томи Великої української енциклопедії

Віра Агеєва - літературознавець та літературний критик. Доктор філологічних наук. Працювала в Інституті літератури НАНУ, була заступницею редактора журналу «Слово і час». Досліджує проблеми стильової диференціації української літератури ХХ століття, особливості розвитку українського модернізму. Автор статей, рецензій, оглядів у журналах «Вітчизна», «Прапор», «Березіль», «Слово і час». Лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка. З 1996 року - професор «Києво-Могилянської академії». Член журі «Книга року BBC». Автор понад 20-ти літературознавчих досліджень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>