Анімаційна балада "Причинна" представить Україну на двох міжнародних фестивалях

Анімаційна балада "Причинна" представить Україну на двох міжнародних фестивалях

2057
Ukrinform
Анімаційну баладу "Причинна" за однойменним твором Тараса Шевченка відібрано до участі у ще двох міжнародних фестивалях: 18th Festival Internacional de Cine Lanzarote (Іспанія) та 13th Athens ANIMFEST (Греція).

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

"Цьогоріч "Причинна" стала єдиною українською стрічкою на цих фестивалях", - повідомляють в Держкіно.

Як зазначається, анімаційна стрічка-дебют Андрія Щербака "Причинна" стала однією із 97 картин, що змагатимуться у конкурсі 18-го Міжнародного кінофестивалю в Лансароте (Festival Internacional de Cine Lanzarote), який відбудеться з 20 по 28 квітня цього року. Для "Причинної" це буде вже 12-ий фестиваль.

13-ий Міжнародний анімаційний фестиваль в Афінах (Athens ANIMFEST) відбудеться з 15 по 21 березня 2018 року. У семиденній програмі фестивалю аніматори з усього світу змагаються у конкурсних програмах або демонструють свої твори під час інших подій фестивалю. До участі у Athens ANIMFEST запрошуються повнометражні, короткометражні, студентські та експериментальні анімаційні фільми. Нагороди фестивалю мають назву COTINOS: так називався вінок із гілок священного оливкового дерева, який отримував переможець стародавніх Олімпійських ігор.

Читайте також: "Ізі" - серед претендентів на Італійську національну кінопремію

Андрій Щербак також є автором сценарію фільму "Причинна". Продюсер - Геннадій Кофман. Виробництво: кінокомпанія "МаГіКа-фільм". Фінансова підтримка: Державне агентство України з питань кіно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>