Гемінвей у подробицях. «Наш формат» видасть одну з найповніших біографій письменника

Гемінвей у подробицях. «Наш формат» видасть одну з найповніших біографій письменника

2055
Ukrinform
Укрінформ продовжує знайомити читачів із планами вітчизняних видавництв на нинішній рік

Видавництво «Наш формат» планує видати у 2018 році понад 80 нових книжок. Ми попросили видавців проанонсувати п'ять своїх видань, які вони вважають топовими.

Фото: NKyTribune
Фото: NKyTribune

Серед найцікавішого – одна з найбільш повних біографій Ернеста Гемінвея за останні 15 років «Гемінвей. Біографія». Її авторка Мері Діаборн розповідає про життя Гема у найдрібніших подробицях, відшуканих у його листуванні. Діаборн використовує матеріали, що досі не згадувались іншими дослідниками, і в результаті показує публіці портрет відомого письменника у більш інтимній відкритій атмосфері.

Фото: Amazon India
Фото: Amazon India

До топової п'ятірки видавництво також відносить книгу «Ви, певно, жартуєте, містере Фейнман! Пригоди допитливого дивака». Це надзвичайно дотепні мемуари всесвітньо відомого фізика, лауреата Нобелівської премії Річарда Фейнмана. Головне відкриття Фейнмана – так звані «діаграми Фейнмана». Це десятки дотепних історій та нескінченних пригод, які траплялися з надзвичайно допитливим і трохи дивакуватим фізиком.

Фото: Amazon.com.br
Фото: Amazon.com.br

Слідом за світовим бестселером «Чорний лебідь» у видавництві «Наш формат» вийде ще одна книжка математика та філософа Насіма Талеба – «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті». «Антикрихкість» – це детальна інструкція з виживання у світі, де правлять «Чорні лебеді». Насім Талеб стверджує, що в умовах невизначеності необхідна зовсім не стійкість, яка передбачає незмінність, а інша, гнучкіша риса, яка під тиском змін дозволяє чомусь ставати лише кращим. І це – антикрихкість.

Фото: Amazon UK
Фото: Amazon UK

Також вийде друком «Поведінкова економіка: Як емоції впливають на економічні рішення». Її автор Річард Талер – лауреат Нобелівської премії з економіки 2017 року. Протягом усієї наукової кар'єри він займався проблематикою поведінки центрального суб'єкта економіки – людини, з її наївністю, простотою та часто системно помилковим мисленням. Поведінкова економіка змусить інакше поглянути на такі, здавалося б, звичайні речі, як розважальні шоу, сплата за комунальні послуги та сервіси на зразок Uber.

Фото: Casa del Libro
Фото: Casa del Libro

Ще однією надзвичайно цікавою новинкою є «Коротка історія майже всього на світі» Білла Брайсона. Це науково-популярний бестселер, де автор доступно й цікаво пояснює дивовижні досягнення науки та навіть зазирає в майбутнє, силкуючись зрозуміти суть людського покликання. Роками вивчаючи наукові праці та спілкуючись з антропологами, математиками, астрономами й фахівцями інших наук, автор оповідає історію про все на світі: від Великого вибуху й до розквіту цивілізації. Білл Брайсон – британський письменник родом зі США, колишній ректор Даремського університету і почесний член Лондонського королівського товариства. Автор понад 20 книжок туристичної та наукової тематики. Працював у виданнях Times та Independent.

Любов Базів. Київ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-