Жеребкування на Євробаченні: Україна виступить останньою у ІІ півфіналі

Жеребкування на Євробаченні: Україна виступить останньою у ІІ півфіналі

Укрінформ
У понеділок, 29 січня, в мерії Лісабона, столиці Португалії, відбулося жеребкування країн-учасниць Міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2018".

Про це повідомляється на офіційному сайті конкурсу.

Як зазначається, у першому півфіналі, 8 травня, виступатимуть 19 країн-учасниць: Албанія, Азербайджан, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Чеська Республіка, Естонія, Ісландія, Ізраїль, Литва, Вірменія, Австрія, Хорватія, Кіпр, Фінляндія, Македонія, Греція, Ірландія, Швейцарія. 

У другому півфіналі, 10 травня, виступлять 18 країн-учасниць: Австралія, Данія, Норвегія, Молдова, Румунія, Росія, Сан-Маріно, Сербія, Нідерланди, Угорщина, Грузія, Мальта, Чорногорія, Латвія, Польща, Словенія, Швеція, Україна. 

Також було визначено, в якому з півфіналів голосуватимуть країни "великої п'ятірки" (Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Велика Британія) та приймаюча країна - Португалія, які, за правилами Євробачення, автоматично потрапляють у фінал. У першому півфіналі голосуватимуть Велика Британія, Іспанія та Португалія. У другому - Італія, Франція та Німеччина.

Читайте також: Учасниця Нацвідбору на Євробачення-2018 представила новий ролик

Як повідомлялося, Португалія стала господаркою Євробачення-2018 внаслідок перемоги на 62 Міжнародному пісенному конкурсі у Києві 2017 року її представника Сальвадора Собрала з піснею Аmar Pelos Dois ( "Любов за двох").

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-