В Україні чекають втілення теми Крут у фільмах та серіалах - Порошенко

В Україні чекають втілення теми Крут у фільмах та серіалах - Порошенко

Укрінформ
Події під Крутами 1918 року і оборона Донецького аеропорту в 2014 році належать до одного символічного ряду, тож в Україні з нетерпінням чекають втілення теми Крут у художніх фільмах та серіалах.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко у виступі на урочистих заходах у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації з нагоди присвоєння вищому військовому навчальному закладу почесного найменування «імені Героїв Крут», повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Держава створила всі можливості зараз для відродження українського кінематографа, і перші результати ми вже бачимо в глядацьких залах у країні та за її межами. Я впевнений у тому, що зараз усі щиро радіють надзвичайному успіху стрічки "Кіборги". Між блискавичним боєм на Чернігівщині та тривалою обороною Донецького аеропорту відстань аж у 97 років. Але ці події – однієї ваги та, впевнений, що з одного символічного ряду. Ворог - той же самий, а кіборги, як і герої Крут, стали взірцево-символічними оборонцями Батьківщини, рівнятися на яких будуть і наступні покоління оборонців Вітчизни", - сказав Порошенко.

Читайте також: Ціна російської агресії проти України лише зростатиме - Порошенко

Він зауважив, що в силу історичних обставин в Україні було складно берегти спогади про Крути, бо радянська влада як могла намагалася їх стерти. За словами Порошенка, за ці сто років вийшли томи спогадів та статей, але вони були написані в Торонто і Нью-Йорку, Празі і Мюнхені, Парижі та Лондоні.

"Тепер ми з нетерпінням очікуємо втілення теми Крут в художніх фільмах та серіалах", - наголосив Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-