Посібник для вчителів

Посібник для вчителів "Бабин Яр: Пам'ять на тлі історії" презентують у Києві

1468
Укрінформ
До Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту 26 січня у Києві відбудеться презентація нового методичного посібника для вчителів середніх шкіл "Бабин Яр: Пам'ять на тлі історії. Путівник для вчителя". 

Про це повідомляє прес-служба Українського інституту національної пам'яті.

 "Посібник "Бабин Яр: Пам'ять на тлі історії. Путівник для вчителя" видав Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки Українського інституту національної пам'яті та Благодійної ініціативи "Українсько-єврейська зустріч" (Канада). У ньому вміщено навчально-методичні розробки шкільних занять, підготовлені на основі однойменної віртуальної виставки, створеної Музеєм історії міста Києва спільно з Українським інститутом національної пам'яті, та документального фільму "Бабин Яр у пошуках пам'яті". Практичні заняття путівника допомагають вчителю організувати обговорення широкого кола питань, пов'язаних із історичною пам'яттю та, зокрема, пам'яттю про жертви Бабиного Яру", - зазначається в повідомленні.

Читайте також: Вступ-2018: у Міносвіти назвали предмети ЗНО для кожної спеціальності

В рамках заходу відбудеться публічна дискусія, під час якої учасники обговорять широке коло проблем, пов'язаних з увічненням пам'яті жертв Голокосту та Бабиного Яру. 

У заході візьмуть участь голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович, директор Українського центру вивчення історії Голокосту Анатолій Подольський, провідний науковий співробітник Музею історії м. Києва, відповідальний секретар Громадського комітету для вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру Віталій Нахманович.

Презентація розпочнеться о 10:00 в Українському кризовому медіа-центрі: вул. Хрещатик, 2 (Український дім). 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-