Оголосили конкурс на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

Оголосили конкурс на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду

1013
Ukrinform
Наглядова рада Українського культурного фонду оголосила конкурс на посаду виконавчого директора. 

Про це повідомили в прес-службі Міністерства культури України.

За інформацією прес-служби, конкурс триватиме з 22 січня по 2 лютого 2018 року.

Положення про Український культурний фонд було затверджено Мінкультом на виконання Закону України «Про Український культурний фонд»

Керівними органами управління Українського культурного фонду є наглядова рада та дирекція Фонду. Наглядова рада Фонду складається з дев'яти осіб - двох осіб, визначених Президентом України, двох осіб, визначених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах культури та мистецтв, двох осіб - представників закладів культури, двох осіб - представників громадських об'єднань, які були обрані за результатами рейтингового інтернет-голосування.

Наглядова рада Фонду, серед іншого, здійснює контроль за діяльністю Українського культурного фонду; визначає пріоритетні напрями його діяльності, погоджує порядок проведення конкурсного відбору проектів, реалізація яких здійснюватиметься за підтримки Фонду та моніторинг  їх реалізації тощо.

Голова Фонду призначається на посаду та звільняється з посади  Міністерством культури України за поданням наглядової ради Фонду. Головою Фонду може бути особа, яка є фахівцем у сфері культури, має бездоганну ділову репутацію, високий суспільний авторитет, вільно володіє державною мовою, володіє іноземною мовою - однією з офіційних мов Ради Європи. При цьому голова Фонду виконує представницькі функції у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності, міжнародними організаціями та з представниками громадянського суспільства з питань забезпечення сприятливих умов для розвитку культури та мистецтв в Україні.

Читайте також: У держагентство з питань е-урядування узяли 9 реформаторів

Голова Українського культурного фонду, як і члени наглядової ради, здійснюють свою діяльність на громадських засадах.

Дирекція Фонду, на чолі з виконавчим директором, здійснює управління поточною діяльністю Фонду. Виконавчий директор Фонду обирається наглядовою радою Фонду за результатами публічного та прозорого конкурсного добору. Контракт з обраним виконавчим директором Фонду укладається Міністерством культури України строком на три роки з можливістю дострокового розірвання контракту у разі прийняття такого рішення більшістю голосів (не менше 2/3) наглядової ради Фонду. 

До повноважень дирекції Фонду належать такі напрямки, як: підготовка пропозицій щодо пріоритетних напрямів діяльності УКФ; погодження рішень експертних рад Фонду щодо підтримки реалізації проектів, механізму, умов та обсягів  цієї підтримки; визначення критеріїв відбору та затвердження за погодженням наглядової ради Фонду порядку проведення конкурсного відбору проектів; щорічна звітність про діяльність Фонду тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>