Помер відомий композитор Володимир Шаїнський

Помер відомий композитор Володимир Шаїнський

Укрінформ
На 93-му році життя помер відомий радянський і російський композитор Володимир Шаїнський.

Про це повідомляє телеканал "Культура" з посиланням на близьких композитора.

"Стало відомо, на 93-му році життя помер народний артист РРФСР, лауреат Державної премії СРСР, композитор Володимир Шаїнський", - йдеться в повідомленні.

Володимир Шаїнський народився в Києві у 1925 році. Під час війни його сім'я була евакуйована в Ташкент, де Володимир навчався в місцевій консерваторії.

Після війни у 1945 році Шаїнський вступив до Московської державної консерваторії імені Чайковського на оркестровий факультет. У 1965 році закінчив композиторський факультет Бакинської консерваторії імені Гаджибекова.

До 2000 року Шаїнський жив і працював у Москві, звідки виїхав до Ізраїлю, а в 2004 році - в США, Сан-Дієго, де отримав вид на проживання.

Композитор переніс кілька операцій у зв'язку з раком шлунку.

Шаїнський відомий як автор багатьох відомих пісень, серед яких "Антошка", "Двічі по два-чотири", "Крейсер "Аврора", "Разом весело крокувати", "Коник-стрибунець", "Пісенька мамонтеняти", "Чого вчать у школі" та інших

Він написав музику до кінокартин "Аніскін і Фантомас", "І знову Аніскін", "Сніданок на траві", "Шкільний вальс", "Фініст — ясний сокіл", "Поки б'є годинник", мультфільмів "Чебурашка", "Катерок", "Крихітка Єнот", "Трям! Здрастуйте! " і багатьох інших.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-