Україна і Польща зняли короткометражний фільм про штангіста

Україна і Польща зняли короткометражний фільм про штангіста

Укрінформ
Готовий короткометражний ігровий фільм "Штангіст" представила Державному агентству України з питань кіно "Студія Гармата фільм". 

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.  

"Фільм "Штангіст" – це історія про вартість перемоги в професійному спорті. Це проект спільного українсько-польського виробництва. Автор сценарію та режисер - Дмитро Сухолиткий-Собчук, продюсери – Валентин Васянович та Конрад Стефаняк, оператор – Міхал Ритель-Пшеломець (Michal Rytel-Przelomiec). Державна підтримка картини склала 1 млн грн., що становить половину від бюджету. Фінансування з польського боку було здійснене Studio Munka (за підтримки Polski Instytut Sztuki Filmowej та Stowarzyszenie Filmowcow Polskich)", - йдеться у повідомленні. 

Виробництво фільму також було підтримане різними фондами та інституціями: Львівською кінокомісією, Посольством України в Польщі, Федерацією важкої атлетики України, Стипендіальною програмою "Gaude Polonia", Fundacja Ukrainskie Centrum Informacyjne та Чернівецькою міською радою.

Читайте також: Держкіно уклало контракт на фільм «Жовтий автобус» з Іриною Цілик

Зйомки фільму проходили в Києві та Львові. Ролі у фільмі виконали професійні важкоатлети та спортсмени. Головну роль виконав майстер спорту з важкої атлетики Олександр Лой. Також у ролях – Юрій Щербина, Максим Березнюк та Валерія Хілько.

Проект "Штангіст" став одним із переможців восьмого конкурсного відбору Держкіно. Очікується, що стрічка буде представлена на національних та міжнародних кінофестивалях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-