Лауреатом премії Конрада-2017 стала Катерина Калитко

Лауреатом премії Конрада-2017 стала Катерина Калитко

1487
Ukrinform
Лауреата Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського обрало польсько-українське журі у складі Катажини Вензовської, Богдана Задури, Віталія Сича, Євгенія Стасіневича та Ганни Улюри з-поміж трьох фіналістів, а це Любко Дереш, Катерина Калитко та Ірина Цілик. 

Про це повідомляє Польський інститут у Києві.

"Лауреатом премії 2017 року стала письменниця і перекладачка Катерина Калитко (1982). Вона авторка шести збірок поезій і двох книжок короткої прози: "М.істерія" (2007) та "Земля Загублених, або маленькі страшні казки" (2017). Лауреатка конкурсів "Гранослов" та "Привітання життя", "Молоде вино", "Смолоскип", "Благовіст", "Літакцент року". Тексти перекладені англійською, німецькою, польською та іншими моваи. Лауреатка фестивалю короткої прози Imbiero Vakarai 2016 (Литва). Лауреатка міжнародної премії Vilenica Crystal 2016. Перекладає з балканських мов. Живе та працює у Вінниці та Сараєві", - зазначається в повідомленні.

Літературна премія імені Джозефа Конрада-Коженьовського заснована 2007 року Польським Інститутом у Києві і присуджується українському письменнику за послідовність у реалізації творчого шляху, інноваційність форми, ламання стереотипів та універсальність змісту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-