"Військово-польовий арт" у Чернігові: гітара з гранатомета і кастаньєти з гільз

Відео
Укрінформ
Експонат мандрівної виставки "Військово-польовий арт" - гітара, зроблена з тубуса гранатомета, зазвучала у Чернігові в руках музикантів місцевого рок-гурту.

Про це повідомила Чернігівська обласна телерадіокомпанія "Сівер-центр".

"Гітара створена раніше, але була тільки декоративною, експонатом мандрівної виставки "Військово-польовий арт". А Віктор Райський обладнав її звукознімачами-п’єзодатчиками і таким чином надав їй голос. Гурт "Лена Іванова" виконав перші твори на цих незвичайних інструментах - гітарі з гранатомета, флейті і кастаньєтах із гільз", - розповідається у сюжеті.

Віктор Райський та Олена Іванова - подружжя. Чоловік - музикант і майстер із ремонту музичних інструментів, Олена - автор-виконавець власних пісень і солістка рок-гурту свого імені. Презентацію незвичайної гітари музиканти зробили під час закриття в Чернігові виставки "Військово-польовий арт". Спеціально для події Іванова написала нову пісню.

Після виступу подружжя заявило про намір виготовити цілий комплект музичних інструментів із решток зброї: соло-,  ритм- і бас-гітари, контрабас і навіть барабан.

Виставка "Військово-польовий арт" експонує твори 120 народних майстрів із різних областей і об’їхала вже 24 міста України. У Чернігові виставка працювала в обласному молодіжному центрі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-