В Абу-Дабі відкрили Лувр – за назву Франція отримала майже мільярд євро

В Абу-Дабі відкрили Лувр – за назву Франція отримала майже мільярд євро

Укрінформ
"Лувр Абу-Дабі" - перший музей за межами Франції, який носить ім'я знаменитого паризького музею - відкрив свої двері для відвідувачів у Об'єднаних Арабських Еміратах в суботу, 11 листопада.

Про це повідомляє DW

"У музеї виставлено близько 600 творів мистецтва - як західного, так і східного. Як зазначає інформагенція AP, консерватизм Абу-Дабі проявився у відносно невеликій кількості творів із зображенням оголеного тіла. Водночас у розділі, присвяченому короткій історії світових релігій, представлений і іудаїзм", - йдеться у повідомленні.

"Лувр Абу-Дабі", що розташований на острові Саадіят (Острів Щастя) поблизу Абу-Дабі, - перший музей за межами Франції, який носить назву "Лувр". За право використовувати знамениту назву до 2037 року емірат заплатив близько мільярда євро. За цю суму французька сторона консультувала новостворений музей і надаватиме впродовж десятиліття твори мистецтва для проведення виставок тривалістю до двох років.

Читайте також: В Абу-Дабі з'явився власний Лувр

Будівництво музею тривало близько 10 років, дату відкриття неодноразово переносили. Західні ЗМІ та правозахисники критикували будівництво через вкрай погані умови праці будівельників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-