Тижні Німеччини в Україні відкриє

Тижні Німеччини в Україні відкриє "Лебедине озеро" з солістами Берлінського балету

Укрінформ
"Тижні Німеччини в Україні" проходитимуть у 14 містах у період з 10 по 26 листопада, приурочені до 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між державами.

Про це йдеться в офіційному повідомленні посольства Німеччини в Україні.

"Офіційне відкриття "Тижнів Німеччини в Україні 2017" відбудеться цього року 10 листопада у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету. Балетна вистава «Лебедине озеро» за участю відомих солістів Берлінського державного балету Яни Саленко та Маріана Вальтера стане початком "Тижнів Німеччини", які відбудуться з 10 по 26 листопада у 14 містах по всій Україні з проведенням понад 70 заходів", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Нацопері презентували перший том енциклопедії до 150-річчя театру

Як зазначив у вітальному слові посол ФРН в Україні Ернст Райхель, численні заходи впродовж “Тижнів Німеччини” є новим підтвердженням того, наскільки тісними й багатогранними є зв’язки між двома державами.

"Тижні Німеччини в Україні" були вперше організовані восени 2013 року і проводяться щороку. Організаторами є Посольство Німеччини у Києві, Генеральне консульство в Донецьку з місцем знаходження у Дніпрі, а також почесні консули в Харкові, Одесі, Львові й Чернівцях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-