Нищук розповів, чому поєднує роботу в Уряді та гру в театрі

Нищук розповів, чому поєднує роботу в Уряді та гру в театрі

Укрінформ
Міністр культури України Євген Нищук продовжує грати у театральних виставах задля комунікації, адже саме вона, на його думку, є об’єднуючим фактором у впровадженні багатьох реформ та інновацій.

Про це глава Мінкульту сказав під час візиту до урядової комунікаційної стратегії #єдинийголос

"Я продовжую бути комунікатором того, що при високих посадах людина може залишатися, зрештою, людиною!", - наголосив він.

Культура, за його словами, зараз входить у життя будь-яких процесів: технологічних, економічних, бізнесових, оборонних та інших, тому важливим чинником є процес позитивної комунікації, бо на сьогодні не вистачає саме хороших позитивних новин.

Читайте також: Якісна комунікація неможлива без культури - Нищук

Нищук також повідомив про великий напрямок роботи Міністерства у культурній дипломатії: "Це спрямування і презентація України через культуру. Комунікація з нашими іноземними партерами – це можливість нарешті донести правду про Україну і представити неоціненні культурні надбання нашої держави".

Зокрема, Україна на сьогодні представляє свою продукцію у таких світових проектах як Венеційській бієнале, де має свій повноцінний стенд сучасного мистецтва, Франкфуртському книжковому ярмарку, кінофестивалях.

"Україна має великий прорив у кіноіндустрії, створенні кіно. І, звичайно, участь України у всіх кінофестивалях – це практично наш єдиний голос України назовні", - підкреслив Міністр.

Читайте також: Український культурний фонд "поселиться" у Мистецькому Арсеналі

Продовжуючи тему важливості комунікації через культуру, музиканти гурту «Козак Систем», які разом з міністром завітали до #єдинийголос , поділилися своїм досвідом.

Зокрема Іван Леньо наголосив, що виступаючи у багатьох країнах світу (а це вже близько 20-ти), гурт знайомить аудиторії не лише з сучасною українською музикою, а й намагається донести світові, що Україна – це не лише «Чорнобиль, Кличко і Шевченко» та війна на сході нашої держави, а Україна – велика країна з великою історією, літературою, культурою, музикою. Крім того, за його словами, культура є великим об’єднуючим фактором у становленні народу та формуванні державності.

Він також підкреслив, що у комунікаціях важливо «речі називати своїми іменами», тобто правильно виставляти українські акценти, які допомагають будувати саме українську державу; потрібно більше поширювати про здобутки українців у різних галузях, пишатися видатними людьми України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-