Польський Інститут у Києві оголосив фіналістів літпремії Конрада-Коженьовського

Польський Інститут у Києві оголосив фіналістів літпремії Конрада-Коженьовського

Укрінформ
Фіналістами Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського 2017 року стали Любко Дереш, Катерина Калитко та Ірина Цілик.

Про це повідомляється на офіційному сайті Польського Інституту у Києві.

 "Фіналістів обрало польсько-українське журі у складі Катажини Вензовської, Богдана Задури, Віталія Сича, Євгенія Стасіневича та Ганни Улюри з-поміж 22 кандидатів, яких номінували українські та закордонні культурні інституції, видавництва та приватні особи. Ім'я переможця Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського 2017 буде оголошено 15 листопада у Києві", - ідеться в повідомленні.

Читайте також: Україна і Німеччина зняли фільм про перекладача ОБСЄ в Криму

Окрім нагороди в 3 тисячі євро від Польського Інституту, переможець отримає можливість піврічного стажування у Польщі в рамках стипендіальної програми міністра культури і національної спадщини Республіки Польща "GAUDE POLONIA".

Літературна премія імені Джозефа Конрада-Коженьовського була заснована 2007 року, вручається раз на два роки. Цьогоріч її вручать вшосте.

Премія присуджується українському письменникові віком до 40 років, незалежно від місця його проживання, прижиттєво, за прозову україномовну творчість, що порушує актуальні теми, змушує до рефлексії, розширює знання про інші культури. Журі оцінює виключно прозову творчість кандидатів і не враховує здобутки в поезії, драматургії та літературній критиці.

Лауреати Премії минулих років: Софія Андрухович (2015), Таня Малярчук (2013), Наталка Сняданко (2011), Сергій Жадан (2009), Тарас Прохасько (2007).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-