Два українські фільми змагатимуться за приз кінофестивалю "Лістапад" у Мінську

Два українські фільми змагатимуться за приз кінофестивалю "Лістапад" у Мінську

1037
Ukrinform
У головному конкурсі XXIV міжнародного кінофестивалю "Лістапад", що стартував 3 листопада у Мінську (Білорусь), представлені 2 українські фільми.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

"До головної конкурсної програми художніх фільмів увійшли дві стрічки, створені Україною спільно з іншими країнами, - "Іній" режисера Шарунаса Бартаса (Литва, Франція, Польща, Україна за підтримки Держкіно) та "Лагідна" режисера Сергія Лозниці (Франція, Росія Німеччина, Литва, Нідерланди та Україна)", - йдеться в повідомленні.

У конкурсній програмі національних кіношкіл участь візьмуть Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого (фільм "Репатріот" режисерки Анни Лисун) та Могилянська школа журналістики (фільм "Побачимось пізніше" режисерки Юлії Кочетової-Набожняк).

У позаконкурсній програмі документального кіно буде представлена картина "Ленінопад" режисерки Світлани Шимко.

В рамках програми "Інший погляд" відбудеться спеціальний показ стрічки режисера Андрія Загданського "Вагрич і Чорний квадрат" про харківського художника-концептуаліста Вагрича Бахчаняна (стрічка створена за підтримки Держкіно України).

Читайте також: Українські фільми відібрали на "Чорні ночі" у Таллінні

Мінський міжнародний кінофестиваль "Лістапад" триватиме до 10 листопада. Це щорічний кінофестиваль, що проводиться з 1994 року в Мінську. Фестиваль акредитований Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів (FIAPF) як спеціалізований конкурсний фестиваль фільмів країн Балтії, Центральної Азії, Центральної та Східної Європи.

Цьогоріч головою міжнародного журі основного конкурсу документального кіно обрано відомого українського документаліста Андрія Загданського, одним із членів журі є продюсер Геннадій Кофман. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>