Дизайнер Майкла Джексона та Елізабет Тейлор відвідає Київ

Дизайнер Майкла Джексона та Елізабет Тейлор відвідає Київ

1194
Укрінформ
Відомий американський дизайнер Кіт Холман прийняв запрошення відвідати Віденський бал у Києві та готовий розпочати нові проекти з українцями.

Про це Укрінформу повідомила організатор Віденського балу в Києві Марина Ігнатуша, яка особисто вручила Холману запрошення під час поїздки до США.

Холман також підтвердив, що готовий провести зустріч з українськими дизайнерами та визначити можливості співпраці у міжнародному масштабі. 

«Я підтримую масштабні видовищні проекти між різними країнами та США, на цьому грунтується моя професійна філософія, тішуся, що можу бути частиною величного глобального дійства», - сказав Холман. 

Як зазначила Ігнатуша, це буде перша подорож дизайнера в Україну. Вона також повідомила, що Холман з радістю прийняв від організаторів балу подарунок – вишиванку, вона сподобалась американському дизайнеру, і він відразу вдягнув дарунок. 

За словами Холмана, він очікує зустріти в Україні чудових людей та відчути теплу позитивну атмосферу. 

«Я працював з Майклом Джексоном та Елізабет Тейлор, продовжую працювати з багатьма іншими знаменитостями. Я в захопленні від можливості відвідати вашу країну та стати учасником Віденського балу у Києві», - сказав Холман. 

Відомий дизайнер радо відгукнувся також взяти участь у дитячому віденському балі: «Колись мені вже дарували подарунки від дітей з різних регіонів України. Можливо, я зможу зустрітися з цими дітками, діти – це наше майбутнє», - зазначив Холман. 

Напередодні Віденського балу у Києві організатори заходу запланували зустріч Кіта Холмана з українськими дизайнерами, під час якої буде можливість обмінятися ідеями щодо можливих американсько-українських проектів, їх перспектив та розвитку. 

Читайте також: Віденський бал: зірка української опери заспіває з австрійським тенором

Як відомо, благодійний Віденський бал відбудеться у Києві 27 та 28 жовтня. Його відкриють мери Відня та Києва Міхаель Хойпль та Віталій Кличко. Серед віп-гостей балу мають бути представники королівської династії Габсбургів-Лотринген, ерцгерцог Австрії Шандор Габсбург-Лотринген з дружиною принцесою Гертою Маргарет, власник елітного дому французьких вин Кловіс Теттенже, відома співачка зі США Мері Вілсон, запрошені зірки опери та балету, визнані музиканти України та багатьох інших країн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-