У Дніпрі відкрили виставку гравюр легендарного художника Дюрера

У Дніпрі відкрили виставку гравюр легендарного художника Дюрера

Фото
Укрінформ
У Музеї українського живопису в Дніпрі відкрилася виставка гравюр «Містичне та реальне» легендарного німецького художника Альбрехта Дюрера.

Про це повідомили у прес-службі міської ради Дніпра.

«Це унікальна подія для міста. Загалом ця виставка не виїзна, та врешті вдалося привезти її до Дніпра. Міська рада доклала до цього чимало зусиль, та це було б неможливо без ентузіазму керівництва Музею українського живопису. Мистецтво вічне», – сказав заступник мера Дніпра Олександр Шикуленко під час відкриття виставки.

Експозиція у Дніпрі – це 57 оригінальних гравюр видатного німецького майстра. Раніше роботи виставлялися у Харківському художньому музеї. Перемовини щодо перевезення гравюр до Дніпра тривали цілий рік.

Читайте також: Сільському музею з картинами Пікассо й Малевича повернули будівлю

Альбрехта Дюрера називають знаковою фігурою у світовому мистецтві, яка не поступається Леонардо да Вінчі.

Як розповіла головний мистецтвознавець Музею українського живопису Людмила Тверська, в залах музею розміщено надруковані оригінали робіт Альбрехта Дюрера. 80% цієї виставки – це роботи на релігійні сюжети. 17 гравюр зображують сцени з життя Пресвятої Діви Марії. 37 маленьких робіт – із життя Христа, малі страсті. Також є три портрети: батька митця і друзів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-