Держкіно просить в уряду грошей на серіали

Держкіно просить в уряду грошей на серіали

860
Ukrinform
Державне агентство України з питань кіно звернулося до уряду з проханням закласти у проект державного бюджету на 2018 рік 2 млрд грн на підтримку кінематографії.

Про це голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко сказав на прес-конференції у вівторок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Від самого початку Держкіно, яке подає цифри у держбюджет, попросило близько 2 млрд грн замість 500 млн на підтримку кінематографії. Із них близько 700 млн - на пітчинги, на проведення конкурсів кінофільмів, 500 млн - і це вперше - на вироблення серіалів. І це правильний крок, бо серіали фактично доходять до більшої кількості глядачів, вони не будуть брати участь у міжнародних кінофестивалях, але через серіали можна доносити різноманітні правильні ідеї, звертати увагу на проблеми, які існують у суспільстві. І велика кількість, близько 700 млн грн, - на рібейти, на інші потреби», - сказав Артеменко.

Водночас він висловив думку, що уряд навряд чи виділить таку суму. Проте глава Нацради наголосив, що вже цьогоріч значно збільшено фінансування кінематографії, зокрема, якщо раніше йшлося про суму у 200-250 млн грн, то цього року виділено 500 млн грн.

Читайте також: Україна вперше відкриє стенд на МКФ у Торонто

Як відомо, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман у понеділок запевнив, що уряд вчасно внесе проект держбюджету-2018 у Верховну Раду. Раніше він неодноразово заявляв, що фінансування українського кінематографа у 2018 році буде достатнім.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-