Україна та Польща планують створити спільний музейний простір

Україна та Польща планують створити спільний музейний простір

898
Ukrinform
Україна та Польща планують створити спільний музейний простір в рамках транскордонного культурного співробітництва. 

Про це йшлося під час зустрічі віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним та іншими представниками місцевої влади, повідомляє Урядовий портал

"Співрозмовники, зокрема, обговорили можливість створення спільного українсько-польського музейного простору в рамках транскордонного культурного співробітництва. Вартість проекту становить 1 741 593 євро. За умови підтримки європейськими коштами, ця сума може бути спрямована на збереження та популяризацію спільної польської та української культурної спадщини, створення спільного музейного середовища, якісного музейного продукту, що покращить українсько-польську культурну комунікацію", - йдеться у повідомленні.

Проект передбачає реставрацію Кам’яниці Корнякта (Королівської Кам’яниці), підготовку та проведення спільних виставкових проектів, тренінги та круглі столи для музейників Львова та Любліна, стажування реставраторів, а також роботу над Стратегією розвитку співробітництва між музеями Львова та Любліна.

Читайте також: Лемки з усього світу зібралися на конгрес у Львові

Як інформує Урядовий портал, ці заходи розглядаються як частина Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна на 2014-2020 роки. Загальна сума програми становить 201 386 002,40 євро, з яких - 183 078 184,00 – кошти ЄС, які можуть бути спрямовані на підтримку проектів. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>