У Нацмузеї історії України стартував арт-проект

У Нацмузеї історії України стартував арт-проект "Мистецтво Незалежності"

Укрінформ
У Національному музеї історії України презентовано арт-проект «Мистецтво Незалежності», основу якого складають фотографії та живопис учасників АТО.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, проект стартував з виставок фоторобіт «Життя на нулі» Юрія Величка (позивний «Фотограф»), поезії та фото авторства Максима Кривцова (позивний «Далі») та виставки живопису Павла Кулика (позивний «Барклай»).

"Насправді ця виставка показує, що крізь біль, кров і страждання дуже чітко проступає головне - сила, міць, готовність захищати свою країну. Подивіться: ці обличчя, ці очі - це очі сильних людей, і мені дуже приємно, що Україна стає сильною", - сказав на церемонії відкриття проекту державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко.

Читайте також: Порошенко відкрив виставку озброєння та військової техніки на Хрещатику

Він додав, що зараз дуже важливо показувати саме силу України. У цьому контексті Біденко повідомив, що Міністерство інформаційної політики організувало на одному з поверхів Національного музею історії України інформаційний проект "26 видатних українців", завдяки яким упродовж років Україна ставала відомою у світі.

Біденко також запропонував авторам світлин разом попрацювати і випустити альбом фотографій, які Міністерство інформполітики буде поширювати за кордоном, тому що "в цьому зараз вся Україна".

Як зазначалося під час презентації арт-проекту, він стане мистецькою платформою, на якій протягом двох місяців - з 23 серпня-31 жовтня - відбуватимуться музичні вечори, літературні читання та зустрічі з митцями, які пройшли крізь вогонь війни на сході України.

На відкритті проекту відбулася урочиста передача Історичному музею половецької «баби», яку вдалося врятувати від обстрілів бойовиків і вивезти з непідконтрольної Україні території, а також пройшов концерт класичної музики «Музика воїна» Ігоря Михайлишина. 

Фото: Новинарня

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-