Мінкульт сказав, хто поїде на Фестиваль молодих українських художників

Мінкульт сказав, хто поїде на Фестиваль молодих українських художників

Укрінформ
Міністерство культури України оприлюднило сьогодні прізвища учасників Фестивалю молодих українських художників, що відбудеться у Києві з 28 вересня до 29 жовтня. 

Перелік учасників розміщено на офіційному сайті міністерства.

"До участі у Фестивалі молодих українських художників за результатами конкурсного відбору кураторки фестивалю Лізавета Герман, Марія Ланько і Катерина Філюк запросили 68 митців та мистецьких колективів. Відібрані проекти будуть представлені на виставці у Мистецькому Арсеналі з 28 вересня до 29 жовтня 2017 року, а деякі будуть реалізовані в публічному просторі міста та на майданчиках партнерів.", - ідеться в повідомленні.

Серед поданих заявок переважну більшість склали проекти з використанням таких медіа, як відео, фотографія та графіка, тоді як живопис та скульптура були представлені у меншій кількості. Виставка включатиме роботи як авторів, що досі не мали активної виставкової діяльності, так і вже знаних художників, для яких фестиваль стане платформою для реалізації нових амбітних проектів, що потребують організаційної, експертної та фінансової підтримки.

Читайте також: В архіві США виявили малюнок, присвячений відомому українцю

Паралельно із формуванням виставки триває розробка освітньої та дискусійної програми у діалозі з художниками та партнерськими інституціями. Деталі та розклад програми будуть оприлюднені у вересні.

На конкурс фестивалю надійшло 394 заявки з Києва, Одеси, Львова, Луцька, Ужгорода, Дніпра, Вінниці, Тернополя, Харкова, Рівного, Сум та інших міст. Окрім цього були отримані заявки від митців, які живуть або навчаються за кордоном - у Польщі, Нідерландах, Австрії, Литві, Канаді, Ізраїлі та Італії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-